
LED лінзи ПТФ A1 Suzuki SX4 S-Cross 2013-> / Сузукі СХ4 С-Кросс 3" 12-24V 90W 5500К
4 005 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: SX4S-Cross/03454
+380 (63) 839-29-30
Менеджер- +380 (68) 929-34-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за комплект (2 шт.)
Протитуманні LED лінзи A1
Представляємо вашій увазі повністю герметичні, протитуманні LED лінзи A1 12-24V, призначені для покращення видимості та безпеки в будь-яких погодних умовах.
Лінзи A1 поєднують в собі високу яскравість, довговічність та стильний дизайн, роблячи їх ідеальним вибором для усіх типів транспортних засобів.
Застосовність:
- Suzuki SX4 S-Cross 2013->
Особливості:
- Зібрані у вакуумній камері: відсутність пилу та бруду в середині лінзи
- Колір світіння - білий
- Колір корпусу - чорний
- Чіткий світлотіньовий кордон - не сліпить зустрічний потік
- Герметичність - лінзи стійкі до впливу води та бруду
- Азотна капсула - запобігає запотіванню лінзи
- Металевий корпус - покращене тепловідведення
Технічні характеристики:
- Робоча напруга: 12-24V DC
- Температура світіння: 5500К
- Діапазон температури при експлуатації: від -40 до + 80 С
- Світлодіод (чіп): Cree
- Ступінь захисту: IP68
- Потужність: 90W, 2 x 45W
- Строк служби: > 30000 час
- Діаметр: 90мм
- Кріплення: 4 вуха
Комплектація:
- Індивідуальна упаковка
- Дві протитуманні LED лінзи
- Рукавичка для встановлення
Висновок:
Протитуманні LED лінзи A1 A1; це ідеальне рішення для тих, хто цінує безпеку, надійність та стиль. Забезпечте собі комфорт та впевненість на дорозі в будь-яких умовах з нашими передовими світлодіодними технологіями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність | 90 Вт |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Mitsubishi, Mazda, Acura, Nissan, Mercedes-Benz, Iveco, Citroen, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Subaru, Renault, Opel, Land Rover, Honda, Peugeot, Daewoo, Porsche, Jeep, Ford |
| Сумісність з моделлю | SX4 S-Cross, V90 |
| Стан | Новий |
| Цоколь | H11 |
| Користувацькі характеристики | |
| Джерело світла | Діоди |
| Промінь | комбінований |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Положення керма | Правий/лівий |
| Термін експлуатації ламп | 30000 час |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Сторона встановлення | Лівий/правий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір | Чорний |
| Колір лінзи | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 005 ₴/комплект




