
LED лінзи ПТФ DAF XF105 / 60W 5000К (Встановлюється bolt-on)
2 835 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 03492/XF105
+380 (63) 839-29-30
Менеджер- +380 (68) 929-34-00Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ціна вказана за комплект (2 шт.)
Протитуманні LED лінзи
Представляємо вашій увазі повністю герметичні протитуманні LED лінзи T03, призначені для покращення видимості та безпеки в будь-яких погодних умовах.
Лінзи T03 поєднують в собі високу яскравість, довговічність та стильний дизайн, роблячи їх ідеальним вибором для усіх типів транспортних засобів.
Призначені для встановлення на штатні місця протитуманних фар.
Застосовність:
- DAF XF105
Особливості:
- Колір світіння - білий.
- Колір корпусу - чорний.
- Чіткий світлотіньовий кордон - не сліпить зустрічний потік.
- Герметичність - лінзи стійкі до впливу води та бруду.
- Повітряний клапан - запобігає запотіванню лінзи.
- Металевий корпус - покращене тепловідведення.
- Зручність у встановленні - комплектуються універсальними монтажними скобами.
Технічні характеристики:
- Робоча напруга: 12-24V DC
- Температура світіння: 5000К
- Діапазон температури при експлуатації: від -40 до + 80 С
- Світлодіод (чіп): Cree
- Кількість діодів: 6
- Ступінь захисту: IP67
- Потужність: 60W, 2 x 30W
- Строк служби: > 30000 час
- Діаметр: штатний
- Кріплення: штатне
Комплектація:
- Дві протитуманні LED лінзи
- Індивідуальна упаковка
Висновок:
Протитуманні LED лінзи T03; це ідеальне рішення для тих, хто цінує безпеку, надійність та стиль. Забезпечте собі комфорт та впевненість на дорозі в будь-яких умовах з нашими передовими світлодіодними технологіями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | XF105 |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Промінь | Направленный |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір лінзи | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴/комплект




